آهنگسـرای باربد

دانلود رایگان موزیک های بی کلام

دانلود 12 آهنگ چهار فصل ویوالدی

بهار، تابستان، پاییز و زمستان. چهارفصل سال در یک قطعه‌ی موسیقی کلاسیک. چهار فصل یک ست متشکل از ۴ ویلون کنسرتو است که درسال ۱۷۲۳ توسط آنتونیو ویوالدی نوشته شده است. قطعه‌ای در چهارموومان و دوازده بخش که نشان‌دهنده‌ی چهارفصل سال و دوازده ماه آن است. این قطعه‌ بنا به استناد نتایج یک نظرسنجی که در سال ۲۰۰۰ انجام شده محبوب‌ترین قطعه‌ی تاریخ موسیقی کلاسیک است. قطعه‌ای بسیار تکنیکی و در عین حال حسی که برای تک‌نوازی ویولن با همراهی ارکستر سازهای زهی نوشته شده است.چهارفصل كاري بسيار پرقدرت و انرژيك است، تمپوي متغيري دارد، بيان حالات و كيفيت اجرا درآن چندگانه، پيچيده و سرسام آور است، آرشه ها بشدت متنوعند و موسيقي بسيار مواج و سيال است. به جرأت مي توان گفت كه درتاريخ موسيقي هيچ اثري همچون چهارفصل اين چنين آميخته به ظرافتي پنهان و زنانه نيست

.

آهنگسرای باربد شما را به دانلود این اثر زیبا و استثنایی دعوت می کند...تمامی ترک ها با کیفیت عالی و کامل و بدون نقض در اختیار شماست.

برای دانلود روی هر کدام از آهنگها کلیک کنید توجه داشته باشید که آهنگها به ترتیب ماه ها جای گرفته اند...سه ترک اول (موومان اول) یعنی شماره  1 و 2 و 3 بهار، 4 و 5 و 6 تابستان و به همین ترتیب متشکل از 12 بخش میباشند.

 

01 -ْSpring - Allegro

02 - Spring - Largo e pianissimo sempre

03 - Spring - Pastoral Dance, Allegro

04 - Summer - Allegro non molto

05 - Summer - Adagio – Presto

06 - Summer – Presto

07 - Autumn – Allegro

08 - Autumn – Adagio

09 - Autumn – Allegro

10 - Winter - Allegro non molto

11 - Winter – Largo

12 - Winter - Allegro


 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۰ساعت 14:17  توسط آرمان  |